Pomysł na...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Pomysł na...

Pisanie by Republika Francuska on Czw Maj 08, 2014 9:18 am

Eventy fabularne, ku uciesze zUego świata nie cieszą się zbytnio popularnością. Oczywiście przypomniałam sobie o RP w sosie kryminalnym i na pewno go ułoże, ale chwilowo jest za mało ludzi ;w; Dlatego w między czasie chciałabym zarzucić innym pomysłem. Jak wiadomo padła idea kucykolandii, ale zanim Kalinka urysuje dla każdego poniacza, polecam coś na wciągnięcie się w inne uniwersum. I tak, chcąc was odciągnąć od demonów, proponuje pomysł X-Menów. Jeśli ktośby nie kojarzył... X-Men to organizacja mutantów stworzona przez Profesora X do "obrony świata". Ogólnie w.w. profesor prowadzi szkołe dla "wybitnie zdolnych" tj. mutantów. A skoro personifikacje to nadal ludzie to czemy by nie zrobić z nich mutantów? Nie będą co prawda personifikować kraju/miasta/wsi, ale mogą z niegopochodzić i dażyć równie wielką miłością. Nasze forum na tydzień zamieniłoby się w miasto z ową szkołą i każdy uczestnik w specjalnym dziale napisałby krotką notke o sobie i swoich mocach. (nie koksujcie ;w;) Wtedy można by zacząć gre na cb nawet! Haczyk? Nawet sielskie życie w szkole nie będzie fascynujace, więc czemu by nie dodać czarnych charakterów?

Czarne serce, czarny płomień
A w nim kamień, kamień, kamień - Głaz!

Republika Francuska
Kobieta z brodą

Male Liczba postów : 127

Powrót do góry Go down

Re: Pomysł na...

Pisanie by Gość on Pią Lut 06, 2015 6:11 pm

Nie wiem czy można się nadal na ten temat wypowiadać, ale ja bym się jak najbardziej pobawiła w coś takiego. Pomysł ciekawy i w sumie pierwszy raz się z nim spotykam na forach xD

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics