DZIEŃ DZIECKA!

Go down

DZIEŃ DZIECKA!

Pisanie by Republika Iraku on Pią Maj 23, 2014 1:01 pm

Krótko i tematycznie~

Cóż… Eventy fabularne nie idą, a i trudno dogadać się w dłuższych eventach na cb więc w sumie już miałam się poddać, kiedy Mad zaproponowała krótką rozgrywkę jedno dniową na cb. Jedno dniowa to chyba niepasujący opis do gry na 6 godzin. Event, bowiem miał trwać jednego dnia w godzinach od 17-23 (w przybliżeniu). Każdy pojawiający się na cb może dołączyć jak i odejść od rozgrywki (no chyba, że przyjdzie dopiero pod koniec eventu). Zasady zgodne z normalnym pisaniem, lecz nie musicie pisać długich postów. Banalne? A jakże! Wystarczy słuchać MG i po prostu dobrze się bawić.
Aha! – zwołałam – Pomysł genialny. Prosty, tani i musi być skuteczny – i tu nieco się zasępiłam -…Ale skąd wymyślić fabułę?
No i tu czas mijał i mijał, a pomysłu brakło. I kiedy nadzieja stwierdziła, że wyjdzie pojawiła się wena! Jak ślepa prowadzona, ale doszła i natchnęła pomysłem. Jako niedługo (1 czerwca w gwoli ścisłości) świętuje się dzień dziecka, na te okazje chyba pomysł natycha się sam. Dokładnie! Zostaniecie zamienieni w dzieci. Do wyboru niestety macie albo wersje absolutnie chibi, albo dziesięciolatka. Zmieniają się wszyscy bez wyjątku czy sługus czy demon, czy śmiertelny. Ale… nie byłoby w tym fakcie nic podejrzanego gdyby nie fakt, że nadal wiecie, który mamy dokładnie rok i że w Iraku była wojna ’39 była druga wojna światowa. Czyli pamięć i doświadczenie, w ciele dziecka, którego koordynacja niestety nie pasuje do waszego intelektu. No i tu pojawia się problem… Zmienić się raczejby wypadało, ale jak? Czekać? A może poszukać winowajcy. A winowajca niestety znajduje się w miasteczku, lecz czy sam odmłodzony zechce z wami rozmawiać?

Start(jak admini pozwolo): 1 czerwca; godzina 17.00

_________________
Śmierć dla nikogo nie jest łatwa, 
Ale jeśli jest się wierzącym
Ma się przynajmniej nadzieje i pokój
Jeśli ludzie będą oddani Bogu, On ich przyjmie. 
avatar
Republika Iraku
Mikrofalówka

Skąd : Z baśni tysiąca i jednej nocy
Male Liczba postów : 52

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach