Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie.

3 posters

Go down

Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie. Empty Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie.

Pisanie by Jonestown Sro Mar 25, 2015 6:14 pm

Hejtów z anonima nie będzie. Przykro mi.

Temat przeznaczony do wylewania wszelakich żalów, lub też przeciwnie. Aczkolwiek prosimy bez hejtów personalnych.
Jonestown
Jonestown
Kotałek

Skąd : Taka osada, co w dżungli, gdzieś w Gujanie była.
Male Liczba postów : 26

Powrót do góry Go down

Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie. Empty Re: Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie.

Pisanie by Gość Sro Mar 25, 2015 9:16 pm

A mogę się pożalić na cokolwiek?

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie. Empty Re: Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie.

Pisanie by Antarktyda Sro Mar 25, 2015 10:55 pm

To ja się pożalę. Na cenzurę na cb, która strasznie mnie denerwuje i irytuje + plus utrudnia pisanie. Nie mówiąc już o tym, że to duże utrudnienie dla nowych userów bo nie rozumieją o kim mowa i trzeba pytać. Cenzura wprowadzona na krótko jest zabawna. Wprowadzona na stałe jest denerwująca. Bawiła mnie przez pierwsze kilka dni.
Antarktyda
Antarktyda

Skąd : Z krainy lodu
Male Liczba postów : 36

Powrót do góry Go down

Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie. Empty Re: Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie.

Pisanie by Maroko Sro Mar 25, 2015 10:56 pm

Ja proponuję usunięcie cenzury nałożonej na nazwy czy na "allah akbar". Jest zbędna, jedynie denerwuje a nowi użytkownicy tylko się przez nią gubią. Nie znajduję żadnego sensownego uzasadnienia dla którego ta cenzura miałaby pozostać, na ten moment jest tylko bezużytecznym, irytującym, frustrującym, męczącym bajerem.

O ile zdążyłem się zorientować, nie jestem jedynym, który tak uważa, dlatego wnoszę o jej usunięcie. Proszę.



Edit. Widzę, ze ktoś mnie uprzedził, no ale...

Maroko

Wiek : 334
Birthday : 31/05/1689
Male Liczba postów : 24

Powrót do góry Go down

Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie. Empty Re: Skargi/zażalenia/pochwały/inne takie.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach