Ameryka x Wyspy Alandzkie~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Ameryka x Wyspy Alandzkie~

Pisanie by Kuromeus on Czw Kwi 02, 2015 12:25 pm

Dzisiejszego poranka oboje obudziliście się z przekonaniem, że ten dzień będzie inny jak poprzednie. I zaiste, nie pomyliliście się- w waszym pokoju znajdował się list oznaczony czerwoną pieczęcią z sercem. Żart? Możliwe, ale co zaszkodzi otworzyć. Uderzy was od razu aromat dzikich róż, przyjemny aczkolwiek intensywny. Zawartość listu też będzie niezwykła, bowiem będzie zaproszeniem na bardzo ważne spotkanie, które zostanie wynagrodzone, jeśli uda wam się spełnić kilka wskazówek, które doprowadzą do wiktorii. Ciekawość pcha was zatem w objęcia szansy na to, o czym zawsze śniliście. Wyjście z miasteczka? Prawdziwa miłość? Nowe Lamborghini wysadzane kryształkami Svarowskiego?

Każdy z was dociera na wyznaczone miejsce, które najwyraźniej zostało już dla was przygotowane. W salonie czeka już pracownik, na szyi którego widać chustkę z identycznym sercem, co na pieczęci. Jednak… nie sami macie zdobyć odpowiednią ilość biletów. Większość gier jest ustawiona na dwóch graczy. Musicie współpracować i pomagać sobie nawzajem. Po co bileciki? Czy to cała rzecz by wygrać spełnienie marzeń? Spokojnie, pracownik wszystko wam wyjaśni, gdy OBOJE zaczniecie grę.

We are the Warriors that built this town from dust
Kuromeus
Żul z Cheshire

Male Liczba postów : 57

Powrót do góry Go down

Re: Ameryka x Wyspy Alandzkie~

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Czw Kwi 02, 2015 12:46 pm

Zupełnie nie spodziewała się takiego liściku. Jak on znalazł się w jej pokoju? Nie miała pojęcia i właściwie to nie była nim jakoś mocno zainteresowana. Jednak wspomnienie o nagrodzie jak i ciekawość sprawiły, że postanowił sprawdzić co z tego wyjdzie. Dlatego też przygotowała się na wyjście, ubierając się ciepło i ruszyła w drogę. Kiedy dotarła na miejsce, rozejrzała się po salonie. Dlaczego akurat tutaj miała przyjść? Nie bardzo to ogarniała, nie przepadała za salonami gier. Lepsze były gdy na konsole, szczególnie bijatyki. A może tutaj też coś takiego jest? Cóż, może nie będzie źle, zobaczymy.
Wyspy Alandzkie

Female Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Czw Kwi 02, 2015 4:51 pm

Wstał rano o dziwo dość wcześniej. Obudziło go jakieś takie dziwne przeczucie. Znalazł jakiś list. W sumie nawet w pierwszej chwili zastanawiał się skąd on się tam wziął, ale w końcu odsunął od siebie tę myśl. Po co sobie zawracać łebek takimi pierdołami jak można wygrać coś niesamowitego!?
Wziął szybki prysznic, przebrał się i ruszył w podane miejsce. Był w niebo wzięty, widząc miejsce do którego się dostał. Przecież to spełnienie marzeń. Jeśli będzie miał grać na automatach by zdobyć nagrodę to nagrodę ma już w kieszeni!
Rozejrzał się i od razu zauważył gościa z chustką na szyj. Postanowił do niego podejść i dowiedzieć się czegoś więcej.
- Hi! - przywitał się od razu, a na jego ustach widniał ten typowy dal niego amerykański uśmiech, wyjął przy okazji kopertę z listem. - Mam takie małe pytanie, bo dostałem ten list i tak myślę czy byś nie mógł mi pomóc?
Ameryka
Ryszard The Hero

Birthday : 04/07/1994
Male Liczba postów : 104

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Czw Kwi 02, 2015 5:25 pm

Rozglądała się dookoła szukając kogoś kto by jej wytłumaczył o co w tym wszystkim chodzi gdy usłyszała jakiś głos. Obejrzała się i niedaleko zauważyła jakiegoś blondyna, rozmawiającego z kimś. Postanowiła podejść do nich i wtedy zauważyła, że jeden z nich miał na sobie chustkę z sercem. Czyżby on to zorganizował?
- Hej - przywitała się. Z bliska rozpoznała Alfreda i zauważyła jego kopertę.
- Czyli nie tylko ja ją dostałam - stwierdziła, wyjmując swoją kopertę.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Czw Kwi 02, 2015 6:29 pm

Odwrócił się, gdy usłyszał głos za sobą.
- Hi... - powiedział, choć w ogóle nie kojarzył dziewczyny. No ale miała list. Hm... Czyżby rywal? O, nie! Nie da sobie zabrać nagrody, ale na razie będziemy grać przyjacielskiego. - No na to wygląda - powiedział, uśmiechając się lekko, po czym zwrócił się znów ku mężczyźnie z chustką.
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kuromeus on Czw Kwi 02, 2015 6:34 pm

Mężczyzna z chustką przywitał się z uśmiechem po czym spojrzał na oboje z tekstem "o, jesteśmy w komplecie". Cóż, jedno bylo pewne- oboje będziecie spędzać dzień. Mężczyzna ze szczerym uśmiechem jednak kontynuował prosząc byście chwile poczekali i porozmawiali, bo aby zaliczyć zadanie musicie współpracować. po czym odszedł prawdopodobnie naprawiajac jedną z maszyn.

Kuromeus
Żul z Cheshire

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Czw Kwi 02, 2015 6:46 pm

Spojrzała na mężczyznę z chustką, słuchając uważnie jego słów. Pokiwała lekko głową i spojrzała za nim. Po chwili skierowała wzrok na swojego towarzysza.
- Skoro mamy współpracować to na początek powinniśmy się chyba poznań. Jestem Ellen Ollsen, Wyspy Alandzkie - przedstawiła się blondynowi wyciągnęła do niego rękę na powitanie. Tak właściwie to wiedziała z kim ma do czynienia, wszyscy znali Alfreda. I wiedziała, że z nim mają duże szanse na wygraną.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Pią Kwi 03, 2015 7:41 am

Wysłuchał dokładnie słów mężczyzny. W sumie troszkę się zdziwił, ale dziękował sobie w duszy, że jednak postanowił być miły i uprzemy wobec te dziewczyny. Głupio by było wystraszyć ją na samym wejściu.
Przeniósł błękitne oczy na swoją towarzyszkę. Uścisnął pewnie jej dłoń.
- Nice to meet you - rzekł. No tak, kto by nie znał tego wesołego blondyna, który się wszędzie pcha? - Alfred F. Jones, United States of America do pani usług - dodał zaraz. Zamilkł na chwilę, nie wiedząc o czym porozmawiać. W końcu jednak przyszło mu do głowy pytanie. Co z tego, że nieco banalne?
- W sumie... długo tu jesteś? Znaczy czy w Millhaven jesteś długo, bo jakoś nigdy nie miałem cię tu przyjemności spotkać.
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Pią Kwi 03, 2015 11:05 am

Odwzajemniła uścisk dłoni i uśmiechnęła się delikatnie do chłopaka, powinno być dobrze. Wydawał się całkiem miły, może warto było przyjść na to zaproszenie.
- Również miło choć usług żadnych chyba nie będę potrzebowała. No i mów mi Ellen po prostu - odparła mu wesoło. Rozejrzała się po salonie, zerkając na automaty. Zaraz wróciła spojrzeniem do Alfreda.
- Chyba niezbyt długo z tego co kojarzę. Miesiąc? Raczej nie dłużej, tak mi się wydaje? A Ty? - zdążyła już zauważyć, że masa osób była tu dłużej od niej, wyglądali na zadomowionych w tym miejscu.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Pią Kwi 03, 2015 6:31 pm

Puścił jej dłoń. Na jego twarzy dalej widniał delikatny uśmiech. To zaskakujące jak długo potrafi go utrzymać chłopak.
- To tak na przyszłość, Ellen - rzekł i puścił jej oczko. Powędrował wzrokiem tam gdzie dziewczyna. Nie zauważył nic ciekawego, więc znów przeniósł wzrok na blondynke.
Zamilk na chwilę po jej pytaniu. Hm... Ile on tu już był? W sumie to trudno mu to było jednoznacznie określić. Już tak długo tu siedział, a czas tak szybko leci... Z dwa lata to już? Chyba tak...
- Dość długo - odparł w końcu. - Co sądzisz o samym Millhaven? Jakie ci się zdaje?
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Pią Kwi 03, 2015 6:52 pm

- Oferujesz sobie usługi na przyszłość? Zapamiętam, a mam dobrą pamięć - odparła mu. Troszkę może to zabrzmiało jak groźba? Cóż, Ellen raczej nie wykorzysta tych słów w zły sposób. O to akurat nie trzeba się martwić.
Dość długo? Widać chyba każdemu to szwankowało poczucie czasu, to miejsce było naprawdę dziwaczne.
- Samo w sobie nie jest złe choć trochę małe i pewnie szybko może się znudzić. Dosyć ładne choć przydałby się ocean albo chociaż morze - bo jeszcze nie wiedziała, że tu jest plaża i ocean, nikt jej o tym nie powiedział.
- No i nie podoba mi się świadomość, że gdzieś tu kręcą się demony. A i to, że łatwiej można tu się rozchorować. Dopiero co wyzdrowiałam. - zdecydowanie podatność na choroby była najgorsza.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Sob Kwi 04, 2015 3:11 pm

- Wiesz, hero powinien pomagać damą w potrzebie~ To jeden z jego obowiązków, a ja nie mam zamiaru zaniebywać ich - rzekł, uśmiechając się lekko uwodzicielsko. Nie, on w tym nie wyczuł groźby. No i nie oszukujmy się mało jakiego państwa Alfred się baw. Zazwyczaj się uważał za tego silniejszego od reszty.
Cóż... to jedna z magii Millhaven. W pewnym momencie człek tracił nieco rachube czasu.
- Rozumiem, rozumiem - pokiwał głową, a jego blond kosmyki lekko zafalowały. Zdziwił się jednak na słowa o jako takim braku morza czy ocenau. - Ale wiesz, tu jest morze. Nawet port jest. W końcu troche głupio jakby go nie było jeśli nazwa miasteczka ma w sobie słówko port - wyjaśnił jej od razu. Po co trzymać dziewczyne w niepewności?
Nie, nie miał ochoty rozmawiać na tematy demonów i chorób. Takie rzeczy nie były fajne...
- Ale może nie rozmawiajmy o tych nieprzyjemnych rzeczach. W końcu jest tyle ciekawych i milszych tematów! O, na przykład mogłabyś coś o sobie opowiedzieć. Co lubisz? Masz jakiś ulubiony gatunek filmu? Czym zajmujesz się w wolnym czasie? Co lubisz jeść?
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Sob Kwi 04, 2015 3:48 pm

Uroczy chłopak, nawet tutaj uważa się za superbohatera. Ciekawe, zwłaszcza, że pewnie zdarzyło mu się czasem przegrać, a ciągle tkwił w swoim przekonaniu. Cóż, Ellen nie będzie temu zaprzeczać, to w sumie nawet całkiem zabawne. Jego państwo było wielkie i silne, więc on pewnie też.
- Naprawdę jest tu morze? Umh, port to akurat mnie niezbyt interesuje. Wolałabym plażę, jakąś małą przystań. Coś w tym stylu - serio nie spodziewała się, że tutaj jest coś takiego. I gdzie w nazwie miasteczka jest słowo "port"? Ona nie zauważyła, ale widocznie jest skoro Alfred tak mówił.
- Ej ej, ale spokojnie z tymi pytaniami. Bo zaraz poczuję się jak na przesłuchaniu - powiedziała ze śmiechem. Alfred chyba na serio postanowił z tego zrobić randkę i trochę przesadzał. Cóż, miło będzie spędzić ten czas jak randkę, przynajmniej się pobawią. Ciekawe ile jeszcze osób oprócz nich zostało tak wkręconych w randkę.
- No, lubię horrory i kino akcji. Ale horrory bardziej - szczegół, że na nich zasypia. I tak lubi je oglądać - W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, a co do jedzenia to nie wybrzydzam dopóki to nie jest ono mocno słodkie. - no, chyba odpowiedziała na wszystkie jego pytania.
-A jak z Tobą? - rozejrzała się dookoła - I gdzie w ogóle ten facet? Mamy tu tak stać cały dzień?
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kuromeus on Sob Kwi 04, 2015 4:12 pm

O wilku mowa. Pracownik przeprosił, że musieliście tak długo czekać i zaprasza do środka. Przy okazji tłumaczy wam zasady- musicie w grach parą zyskać jak największą ilość bilecików. Jest tu wiele gier chociażby DDR, cymbergaj, bilard, gry wyścigowe czy bijatyki do walki w parach. Macie czas do obiadu (czyli jakieś 5h). Po czym odszedł zostawiając was z wyborem.

Kuromeus
Żul z Cheshire

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Pon Kwi 06, 2015 11:01 am

Każdemu, nawet superbohaterą, zdaża się przegrać i dostać kopa od życia. Jednak nie znaczy to, że od razu trzeba rezygnować. Marzenia to mimo wszystko fajna rzecz. To one sprawiają, że jakaś cześć dziecka nadal w nas istnieje.
- Oczywiście, że jest plaża i to dość spora. Choć jako takiej przystani to nie ma. Ale i tak tam jest nawet cool. Czasami nią spaceruje, albo po niej biegam - powiedział od razu. Oczywiście, że jest w końcu "mill" - młyn, a "haven" - port.
Randkę? Nie, raczej nie. On chciał tylko nieco poznać nową osobę z którą będzie się starał wygrać nagrodę. Oczywiście może jakiś flirt sam wyjdzie.
- Przepraszam, przepraszam. Nie chciałem - rzekł i zaczął rękoma machać w obronnym geście, że jego zamiary są pokojowe. Słuchał jej uważnie. Kino akcji też lubił, ale już za horrorami nie przepadał. Oczywiście próbował je oglądać, no ale skutki tego były marne...
- Też lubię filmy akcji, ale dla mnie też są fajne science fiction i fantazy. Jednak wręcz kocha te o superbohaterach! - uśmiechnął się szeroko. - Rowery są spoko, ale wole od nich motory. Szybszą prędkości można na nich uzyskać. Hm... Zjeść moge prawie wszystko. Choć radze ci uważać na kuchnie Arthura - skrzywił się lekko. - W wolnym czasie robie dużo rzeczy. Mogę czytać komiks, jakieś gazety o motorach, nowinkach technicznych, grach. Lubię też pogrzebać w motorze, albo porobić zdjęcia aparatem. Zagrać w kosza lub baseball też mogę, albo pograć w coś na konsoli. O, o, czasem też gram na gitarze - wszystkie te rzeczy wyrzucił z siebie dość szybko. Rozejrzał się. - Spokojnie, spokojnie. Zaraz pewnie przyjdzie - stwierdził i jak na zwołanie facet się zaraz odnalazł. Wysłuchał go grzecznie, po czym kiwnął głową i podziękował. Przeniósł błękitne spojrzenie na blondynke, uśmiechając się cały czas.
- Panie mają pierwszeństwo, więc jaki automat na początek?
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Pon Kwi 06, 2015 3:06 pm

- Najważniejsze, że jest morze. Będę musiała kiedyś się tam koniecznie wybrać - bo ona jest wyspami, więc kocha wodę. Morze, ocean, im więcej wody tym lepiej dla niej. A w angielskim nie była mistrzynią, więc mogła nie zauważyć co oznacza nazwa miasta. No, ale teraz już wiedziała, że jest i to jej wystarczyło.
- Spokojnie ja tylko żartowałam - odparła mu z uśmiechem gdy zaczął się bronić. Po prostu trochę jej dziwnie tak było jak chłopak nagle zaczął zarzucać ją pytaniami. Ach te różnice kulturowe, będzie musiała się przyzwyczaić, że tutaj wszystko jest inaczej niż u niej.
- Superbohaterzy są całkiem okej choć nie lubię tego co zrobili ze skandynawskimi bogami. - bo to nabijanie się takie jakby z ich dawnych wyznań. - Motory są fajne, ale nie umiem na nich jeździć. A rowery chociaż nie zatruwają środowiska - bo środowisko jest bardzo ważne. Wreszcie mężczyzna wrócił i wyjaśnił im co i jak. Spojrzała na Alfreda gdy powiedział żeby pierwsza wybrała i rozejrzała się.
- Emm, ja to się średnio znam na takich grach. Chyba, że znajdziesz automat z Tekkenem czy inną bijatyką to wtedy powinno pójść nam dobrze - wytłumaczyła.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Nie Kwi 12, 2015 9:52 am

Sam Al całkiem lubił wode. W końcu jak są spore fale to można po surfować. No i nie oszukujmy się panie w bikini jednak mają coś w sobie tymbardziej, gdy mają zgrabne ciało.
Trochę się uspokoił, gdy ta powiedziała, że żartwała. Przestał tak nieco ruszać tymi łapami.
- Superbohaterowie i motory są genialne. No ale spoko każdy lubi co lubi, nie? - rzekł, ale jego poglądu na tę sprawę nie zmienisz. Dla niego te rzeczy będą, są i były genialne. Hm... no to by wypadało na początek znaleźć automat z jakąś bijatyką. Alfred zaczął się rozglądać. W każdym salonie jest taki automat, więc i w tym musiał być. W końcu zauważył to co chciał.
- O, patrz jest - wskazał na maszynę, po czym złapał dziewczynę za dłoń i ruszył w wybranym kierunku.
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Nie Kwi 12, 2015 1:55 pm

Tak, na pewno patrzenie na płeć przeciwną było przyjemne. Dla niej też. Bo oboje Szwedzi i Finowie byli wysocy, a Szwedzi do tego przystojni.
- Nie mówię, że nie są. Szczególnie motocykle. Są fajne, ale ja nie umiem na nich jeździć - wytłumaczyła mu z lekkim uśmiechem. Sama się rozglądała kiedy nagle chłopak pociągnął ją za rękę. Spojrzała na niego i zrównała z nim krok, idąc obok i patrząc po automatach.
- Mam tylko nadzieję, że te automaty nie są zbyt trudne w obsłudze - powiedziała gdy wreszcie stanęli przed tym upatrzonym i przyjrzała mu się.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Pią Kwi 17, 2015 12:43 pm

Dalej uśmiechał się szeroko.
- Zawsze się można nauczyć! W końcu nigdy nie jest za późno no na naukę, nie? Dzięki poznawaniu świata możemy się sporo ciekawych rzeczy dowiedzieć - stwierdził. Gdy znaleźli się przy maszynie, Alfred zaraz puścił jej dłoń.
- Nie no, one zazwyczaj są proste w użyciu - powiedział, po czym zaczął się przyglądać maszynie. Tak, dobrze myślał klasyczny automat do bijatyk. Wskazując na guziki, zaczął tłumaczyć dziewczynie, który do czego służy. - No to chyba tyle. Wszystko jasne? Możemy zaczynać?
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Sob Kwi 18, 2015 2:00 pm

- Gorzej jak człowiek musi się uczyć czegoś co go średnio interesuje - odpowiedziała spokojnie. Ona nie przepadała za grami. Raz kiedyś zagrać sobie w coś, okej. Ale nie była w tym jakoś bardzo dobra. Założyła ręce na plecy kiedy zatrzymali się przy automacie i Alfred puścił ją.
- No ja mam taką nadzieję - przyglądała się automatowi, a następnie uważnie słuchała blondyna kiedy ten jej tłumaczył zasady działania owego automatu. Cóż, wydawało się to proste w obsłudze, więc może nie pójdzie jej tak źle jak myślała. Na jego pytanie tylko skinęła lekko głową, miała nadzieję, że jest gotowa.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Ameryka on Wto Kwi 28, 2015 3:58 pm

- Ano w sumie racja - powiedział po chwili zastanowienia i pokiwał głową. W końcu rzeczy, które nas nudzą to z utrudnieniem wchodzą nam do głowy.
No ba, że był prosty, miał przecież w łatwy i przystępny sposób dawać radoche, nie?
- No to przygotuj się! Zaraz zawalczymy sobie we dwoje - powiedział, uśmiechając się szeroko, po czym uruchomił grę i stanął przy jednym z dwóch miejsc dla graczy.
Ameryka
Ryszard The Hero

Powrót do góry Go down

Pisanie by Wyspy Alandzkie on Pią Maj 01, 2015 8:28 am

- W razie czego liczę na podpowiedzi z Twojej strony jakby szło mi źle - odezwała się jeszcze do Alfreda po czym stanęła obok niego, zerkając jeszcze na przyciski i powtarzając sobie w głowie co do czego służy. Na szczęście pamięć miała dobrą, więc szybko ogarnęła co do czego służy. Spojrzała na ekran konsoli, wybrała sobie postać, która z wyglądu jej się spodobała i jak tylko Alfred zrobił to samo gra się zaczęła. Trochę się stresowała, że będzie źle jej szło.
Wyspy Alandzkie

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics