Turcja x Węgry~

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Turcja x Węgry~

Pisanie by Kuromeus on Czw Kwi 02, 2015 12:32 pm

Dzisiejszego poranka oboje obudziliście się z przekonaniem, że ten dzień będzie inny jak poprzednie. I zaiste, nie pomyliliście się- w waszym pokoju znajdował się list oznaczony czerwoną pieczęcią z sercem. Żart? Możliwe, ale co zaszkodzi otworzyć. Uderzy was od razu aromat dzikich róż, przyjemny aczkolwiek intensywny. Zawartość listu też będzie niezwykła, bowiem będzie zaproszeniem na bardzo ważne spotkanie, które zostanie wynagrodzone, jeśli uda wam się spełnić kilka wskazówek, które doprowadzą do wiktorii. Ciekawość pcha was zatem w objęcia szansy na to, o czym zawsze śniliście. Wyjście z miasteczka? Prawdziwa miłość? Nowe Lamborghini wysadzane kryształkami Svarowskiego?

Każdy z was dociera na wyznaczone miejsce, które najwyraźniej zostało już dla was przygotowane. W stadninie czeka już instruktor, na którego toczku widać identyczne serce, co na pieczęci. Jednak… W przejażdżkę nie wyruszacie z nim sam na sam, ale w cała trójkę. Dokąd macie dojechać? Po co? Jak macie wygrać? Spokojnie, wasz instruktor wszystko wam wyjaśni, kiedy OBOJE dosiądziecie konia i udacie się w odpowiednie miejsce, gdzie zaczniecie swoją podróż.

We are the Warriors that built this town from dust
Kuromeus
Żul z Cheshire

Male Liczba postów : 57

Powrót do góry Go down

Re: Turcja x Węgry~

Pisanie by Gość on Czw Kwi 02, 2015 2:25 pm

Ranek zapowiadał się tak pięknie, ale zepsuło go przekonanie, że coś się stanie. Coś będzie inaczej niż zazwyczaj. Erzsebet przekonała się o tym zaraz po podniesieniu z łóżka i przejściu kilkunastu kroków do stolika na którym zeszłego wieczora pozostawiła butelkę z wodą. Zaskoczona tuż obok niej dojrzała tajemniczą kopertę. Z jednej strony wyglądała na zaintrygowaną, a w chwilę później już nieufnie i ostrożnie sięgnęła po nią by sprawdzić zawartość. Takiej wiadomości w żadnym razie się nie spodziewała, ale zdawała się być do całej tej sytuacji nastawiona optymistycznie.
- Nawet jeśli to żart to przynajmniej będę się dobrze bawić na miejscu. - Mruknęła do siebie wykonując poranną toaletę i wciąż myśląc o treści liściku. Jakiś czas później opuściła swój pokój ubrana w specjalny strój do jazdy konnej, plan był prosty. Jeśli ktoś zabawił się jej kosztem to zwyczajnie to zignoruje i wybierze się na przejażdżkę, jeśli nie to wtedy coś zadecyduje.

Dopiero na miejscu przekonała się o prawdziwości słów zawartych na tej jednej, tajemniczej kartce zwykłego aczkolwiek ozdobnego papieru. Ela zatrzymując się tuż przed instruktorem odczekała by wskazano jej konia. Bez problemu i z drobną pomocą stajennych wyczyściła go, a później osiodłała i wyprowadziła za zewnątrz gotowa do drogi. Instruktor jednak pokręcił głową i wyjaśnił, że czekają na jeszcze kogoś. Głaszcząc więc konia po boku wyglądała drugiej zaplątanej w to osoby.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Czw Kwi 02, 2015 8:42 pm

Obudził się. Rześki poranek sprawił, że aż się młodziej poczuł. Odwrócił się i zobaczył liścik... Liścik z serduszkiem. Tamam. O co biega. Nie kojarzę, by wieczorem ten liścik się pojawił. Plus te serduszko. To nie Walentynki. To na PEWNO pułapka, ale chyba lepiej to przeczytać. Otworzył i po wyszykowaniu się porządnym poszedł do stadniny. Całą drogę zastanawiam się o co chodzi z tym liścikiem i czemu stadnina. Co jak co, ale wątpił, że ów wiadomość napisał koń. Pewnie jakiś instruktor jazdy mnie zaprasza tylko... Ja potrafię jeździć na koniu. Byłem Imperium Osmańskim i w domu chowałem konie. Nawet do teraz. Tęsknie za swoim Katilem! Ciekawe jak się mu teraz powodzi. Myślał sobie też czy instruktor wie iż zna trudną sztukę jeździectwa, a jeśli tak to na jakim koniu będzie mu dane pogalopować. Najlepiej, by się Turek czuł na koniu pochodzącym z centralnej Azji albo arabskim, albo przynajmniej jakimś bojowym. Jednak wątpił, że w stadninie trzymają wojskowego konia gotowego do szarży! Szedł nadal tak się zastanawiając gdy nagle zobaczył instruktora... I JĄ! Nie wierzył własnym oczom. Aż z nawyku zrobił kilka kroków w tył. Co jak co, ale JEJ tu się nie spodziewał plus to nie jest najlepsza osoba do towarzystwa do przejażdżki. Ja chcę jeszcze trochę pożyć na tym świecie no... Nie róbcie mi tego! Po kilku chwilach podszedł do nich, próbując sobie wmówić, że to tylko zły sen i zaraz się obudzi w ciepłym łóżeczku i pierwszą osobą, którą nie spotka ów ranka nie będzie WĘGIERKA!
- Merhaba - rzekł spokojnie i czeka na śmierć

(Gif idealne pokazuję co czuł Turek gdy zobaczył Węgry)

~~
Tamam - tur. ok, dobrze
Katil - tur. Zabójca <- ładne imię dla konia, nie?
Turcja

Birthday : 29/10/1923
Male Liczba postów : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Pią Kwi 03, 2015 11:42 am

Jej koń był jednym z szybszych, ale też łatwiejszych do poskromienia o czym dowiedziała się dyskutując po cichu ze stajennymi, którzy pomagali jej wcześniej go oporządzić. Stojąc więc tuż przy klaczy uśmiechała się promiennie i szeptała coś do niej po węgiersku. Koń zdawał się mimo wszystko rozumieć bo wyglądał na zadowolonego z kobiecego towarzystwa.
Słysząc czyjeś szybkie kroki dosyć łatwo odwróciła się i rozejrzała za źródłem dźwięku. Jej dobry humor przepadł niczym zdmuchnięty przez wiatr.
- Szia Adnan. Nie przypominam sobie bym cię zapraszała na przejażdżkę. Co tu robisz? - Starała się zachowywać jak najbardziej zimno i na dystans. To, że ostatnimi czasy się pogodzili to nie znaczyło, że od razu zapała do niego miłością.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Pią Kwi 03, 2015 12:26 pm

Turek spojrzał na Węgierkę
- Wiesz dostałem to... - pokazał liścik, który na wszelki wypadek wziął ze sobą i by się upewnić, że na pewno dobrze trafił - Nie spodziewałem się, że jak przyjdę spotkam ciebie. W liście nie pisało nic, że na ktoś będę czekał...
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Pią Kwi 03, 2015 12:50 pm

Spogląda na niego z tą samą dozą nieufności oraz chłodu co zwykle. Ostatnio dobrze się razem bawili na zakupach, ale to był tylko początek naprawy ich znajomości. Turek musi się jeszcze postarać, a Ela przyzwyczaić.
- Najwidoczniej ktoś postanowił sobie z nas zażartować. - Nie trudząc się dalszą rozmową wsunęła stopę w strzemionko i zwinnie podskoczyła by przełożyć nogę nad siodłem. Chwilę później patrząc na niego z góry dodała. - Nie wiedzieć czemu mam wrażenie, że to sprawka Francisa. On i te jego gadki jakoby był krajem miłości. - Polepsza jej się humor na wspomnienie serduszka na kopercie.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Pią Kwi 03, 2015 7:13 pm

Westchnął
- Widzisz Macaristan w tym wypadku się z tobą zgadzam. Przecież Fransa to jedyne państwo, które uważa się za chodzącą miłość, którą chcę... najczęściej brutalnie komuś ofiarować. - spojrzał na nią, a potem na instruktora i zapytał się podchodząc do niego
- Merhaba dobry człowieku. Który z ów koni będzie dziś mym przyjacielem w podróży? - chyba Turkowi się uaktywnił stary bardzo stary tryb mówienia bardzo uprzejmą osmańsko-arabską modą...
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kuromeus on Sob Kwi 04, 2015 1:48 pm

To takie urocze, że o mnie myślicie ;w; choć Fran tak koszmarnie nie dopasowały postaci :'3

Mężczyzna skinął głową jakoś dziwnie nie przeszkadzając im wcześniej w rozmowie zajęty jakby się wydawało bezcelowym zajęciem. Poprosił byś poszedł za nim i wskazał czarnego ogiera z białą gwiazdką na głowie. Zachwalał chwilę konia i spytał czy pomóc ci w osiodłaniu go.

Kuromeus
Żul z Cheshire

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Sob Kwi 04, 2015 2:19 pm

(To Franek co dał Turkowi? XD)

Poszedł za instruktorem i popatrzył na czarnego ogiera. Podszedł spokojnie do niego uśmiechając się i zaczął coś szeptać po turecku do końskiego ucha. Koń chyba go od razu polubił. Turek znał się na koniach doskonale (ale userka nie, więc wybaczcie) i spokojnie go osiodłał
- Nie trzeba. Dziękuję za pomoc - i zwinnie wskoczył na koński grzbiet - To gdzie jedziemy? - zapytał się instruktora lub Węgierki gdy już się znalazł na koniu
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Kwi 04, 2015 2:34 pm

Przysłuchiwała się ich rozmowie w ciszy, jednocześnie głaszcząc szyję konia i myśląc o tym kto poza Franem mógłby chcieć wyciąć jej taki głupi żart. Nie wpadła jednak na nic co mogłoby ją choć trochę przybliżyć do trafnej odpowiedzi więc zwyczajnie odpuściła.
Jakiś czas później gdy jej koń zaczął się nudzić oczekiwaniem zrobiła kilka kółek stępem w najbliższej okolicy, a potem wróciła widząc jak Turek dosiada własnego wierzchowca.
- Nie mam pojęcia, ale mam nadzieję, że nie zepsujesz mi wycieczki. To, że już cię nie nienawidzę, nie oznacza, że od razu cię lubię. - Wyjaśniła mu starając się by nie brzmiało to zbyt niemiło i ruszyła za instruktorem jeśli ten w ogóle się ruszył.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kuromeus on Sob Kwi 04, 2015 2:40 pm

Wasz el podróży jest owiany tajemnicą, ale nie lękajcie się. Instruktor podróżuje na dość widocznym białym koniu w czarne łatki. Poprosił byście podążali za nim i ruszył w sobie tylko znanym kierunku napominając, że muszą trzymać się we trójkę inaczej gra zoostanie unieważniona.

Kuromeus
Żul z Cheshire

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Sob Kwi 04, 2015 2:48 pm

Podjechał do niej i się uśmiechnął szeroko
- Spokojnie Macaristan. Postaram się nie zepsuć. Ale ty też nie zepsuj wycieczki dla mnie, tamam? - uśmiecha sie wredniasto i popatrzył na instruktora z twarzą pod tytułem: Gdzie jedziemy? Jednak instruktor był chyba niemy albo niedorozwinięty, bo mógłby trochę powiedzieć, a nie jadą, jadą, jadą, jadą, ale czy dojadą gdzieś to nie wiadomo. Ale Turek posłusznie jechał na koniu obok Węgierki. I mają się trzymać we trójkę na dodatek... To niewykonalne
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Kwi 04, 2015 3:14 pm

Nic nie odpowiedziała na prawie, że wyzwanie od Turka. Jeśli sądził, że ta wycieczka pozostanie we względnym spokoju to chyba się trochę mylił.
- Chyba nie sądzisz, że zamierzam jechać w takiej ciszy kiedy mam towarzyszy. - Rzuciła po jakimś czasie węgierka. Poza tym trzymanie się przez nich w trójkę jest wykonalne tak długo jak nikt jej nie zdenerwuje. Podążając za instruktorem wznowiła więc ich wymianę zdań zwaną też konwersacją. - Nie mam pojęcia gdzie nas poprowadzi ta wycieczka, ale mam nadzieję, że będzie to miłe miejsce. - Rozglądając się wokoło podczas jazdy patrzyła wszędzie tylko nie na Sadika. - Masz jakiś pomysł?

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Sob Kwi 04, 2015 5:25 pm

- Chodziło mi o to, że chcę jeszcze po tej przejażdżce żyć. Rozmawiać możemy, nawet bardzo chętnie - uśmiechnął się słodko do niej
- Pewnie nad jakąś piękną polanę. Pokryta będzie kwiatami w kolorach tęczy. Ich kolorowe płatki będą odbijać się w lustrze pobliskiego strumyka. Z niego będą wyskakiwać młode rybki chcące poznać świat nad powierzchnią wody. Nad głowami będzie świecić słońce, a chmurki białe jak owieczki będą się pasły spokojnie na nieboskłonie. W oddali będzie słychać śpiew ptaków, które będą przelatywać ponad nami. Soczyście zielona trawa będzie ukryta wśród kwiatowych kielichów, a gdy zapadnie zmrok zobaczymy z tej polany przepięknie świecące gwiazdy, które uśmiechają się do nas z góry - tak mówił aż nagle zakrył dłonią usta, bo sobie przypomniał że uaktywnił tryb poety przy Węgierce, co kompletnie nie jest polecaną opcją w tym wypadku
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Kwi 04, 2015 7:33 pm

- Rozmowa jest dobrym sposobem na podtrzymanie jakichkolwiek więzi między nami jeśli cię to w ogóle interesuje bo nie miałam w planie cię zabijać dopóki mnie nie zdenerwujesz. - Wytłumaczyła mu nieco protekcjonalnym tonem, ale zupełnie nie przejęła się jego podejrzeniami jakoby była skłonna do morderstwa. 
Chwilę później niemalże zsunęła się z konia kiedy zaczął recytować. Czegoś takiego się nie spodziewała i nie pamiętała z czasów swojej niewoli. Sadik nie nawykł ukazywać przy niej swoich słabości.
- Nie lubię cię, ale to było naprawdę piękne. - Tak piękne, że całość ujrzała oczami wyobraźni i niemal zapragnęła się tam znaleźć... a jedyne co ją przeraziło to to, że wizja zawierała również osobę Turka.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Sob Kwi 04, 2015 10:04 pm

Zarumienił się na tą pochwałę Węgierki
- Dziękuję... Lubię tworzyć różne rzeczy w tym male wiersze, ale wiesz... Wstydzę się do tego przyznawać. Przecież ludzie niezbyt przepadają za mną, więc wolę im nie pokazywać swojej wrażliwej strony siebie. I wyprzedzając pytanie. Evet. Też potrafię być wrażliwy - spuścił głowę myśląc nad czymś, ale kilka chwil później spojrzał na Węgierkę
- Lubię rozmawiać i jednak chciałbym podtrzymać wiezie z tobą. Może mnie kiedyś polubisz? - uśmiechnął się do niej słodko
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Kwi 04, 2015 10:49 pm

Pośpieszając nieco leniwą klacz zrównała ich konie i wtedy dopiero odparła cokolwiek. Pierwszy raz od kiedy się wcześniej spotkali mógł dojrzeć cień uśmiechu na jej twarzy wciąż ozdobionej bliznami po spotkaniu z demonem.
- Nie powinieneś się tego wstydzić. To część ciebie. To twoja zaleta, a nie wada. Nie przestawaj tego robić. - Nie wyrażała w tym jakiejś osobistej chęci do słuchania większej części jego poezji, ale nie zamierzała się do tego przyznawać. - Może, ale nie uśmiechaj się tak bo mnie przesłodzisz. - Wybuch śmiechu zakamuflowała kaszlem.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Nie Kwi 05, 2015 8:29 am

Roześmiał się serdecznie
- Wybacz, ale mam taki uśmiech. A po drugie kocham słodycze to może dlaczego - uśmiechnął się - Lubię jak się uśmiechasz. Masz spokojny uśmiech. - nie kłamał. Naprawdę lubi ten uśmiech chodź nie chciał się do tego przyznawać. Na wspomnienie, że jego twórczość jest zaletą zasmucił się
- Każdy kojarzy mnie z tą złą częścią mnie, a raczej z moją ciemną osobowością nad którą nie zawsze panuje. Chodź on rzadko widzi światło światło dzienne, wszyscy dają znak równości między nami. Więc kiedy pokazuję tą wrażliwą stronę to każdy puka się po głowie i szepczą, że jestem Turkiem i nie powinienem...
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Nie Kwi 05, 2015 9:00 am

- Nie wierzę, że to mówię, ale ten uśmiech sprawia, że wcale nie mam ochoty cię zabić. - Magia uśmiechu, mruknęła sama do siebie w myślach węgierka i odwróciła wzrok od Turka wystarczająco szybko by nie patrzeć na niego gdy powiedział jej komplement.
- Dziękuję. - Odparła krótko starając się nie zaczerwienić. Zdecydowanie trzeba to było zatrzymać, zdusić w zarodku. Już miała go przywołać do porządku kiedy wyznał jej coś z czego gdzieś w środku zdawała sobie sprawę, ale nie chciała się do tego przyznać nawet przed sobą. - Wiem. Dla mnie nigdy nie byliście jednym. Nieważne jak bardzo niemiła byłam. Ty byłeś tą częścią, która pomagała mi przetrwać niewolę. 

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Nie Kwi 05, 2015 10:47 am

Jechał dalej na koniu się uśmiechając
- Cieszę się z tego - ta rozmowa była bardzo miła i Turkowi jakoś się ciepło w sercu zrobiło. Chciał by jak najdłużej ta przejażdżka trwała, bo tak miło i fajnie było.
Otworzył szeroko oczy i spojrzał na nią zdziwiony. Chodź miał maskę na twarzy było widać jego ogromne zdziwienie.
- Wiedziałaś? Wiedziałaś o Osmanie? - tak nazywa się ta zła część Turka, której nazwa nie wzięła się bez powodu. Pech to pech dla świata - Wybaczam ci to że byłaś niemiła. Raniły mnie wtedy twoje słowa, ale po prostu uznałem, że muszę to przetrwać, chodź było trudne - na jej słowa, że on pomagał jej przetrwać niewolę zarumienił się mocno - Nie chciałem, by to była niewola. Chciałem byśmy wszyscy byli rodziną... A przynajmniej coś w tym guście. A przez niego stało się to niewolą.
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Nie Kwi 05, 2015 11:30 am

- Tylko się nie przyzwyczajaj. To jeszcze nie oznacza, że się zaprzyjaźnimy. - Speszyła się całkowicie jego słowami. To zaczynało przybierać niebezpieczne tory na które chyba nie chciała wjeżdżać. Czas zacząć się wycofywać.
- Mieszkaliśmy ze sobą. W takim wypadku tajemnice dosyć szybko i niespodziewanie wychodzą na jaw. - Sądził, że ukryje coś przed kobietą? W dodatku przed Elką? Ona bardzo grzeszy ciekawością oraz oślim uporem. - Nie potrzebuję twojego wybaczenia. - Rzuciła nieco ostrzej niż zamierzała, ale nie prostowała już sytuacji. - Chciałeś, nie chciałeś stało się, a czegoś takiego raczej się nie wybacza. - Powinien się cieszyć, że Elka ma dość miękkie serce.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kuromeus on Nie Kwi 05, 2015 11:41 am

Jedziecie spokojnie konno aż wyjechaliście poza granice miasta. Kiedy znaleźliście się na otwartej przestrzeni z koniem Elki stało się coś nie tak. Nagle jak oszalały ruszył pędem przed siebie by co i rusz gwałtownie zmieniać kierunek jazdy. Na nic prośby Elki, a na domiar złego więzy trzymające siodło chyba się zbyt przetarły (nagle) i pękły.

Kuromeus
Żul z Cheshire

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Nie Kwi 05, 2015 2:12 pm

Turek jechał spokojnie obok Węgierki i chciał jej odpowiedzieć, gdy nagle jej koń totalnie zwariował. Co jest?! Jakieś diabelskie moce? Pogalopował do jej konia i nagle robi tak jak Mongołowie kiedy czyli schodzi z siodła i jedzie no... z nogą na siodle a dupa na boku konia. (Nie umiem tego nazwać prosto). Stara sztuczka, którą Sadık lubił stosować. Turek w młodości znał Mongoła bardzo dobrze... Szczerze to wychowywali się na tych samych ziemiach w młodości, tylko potem coś Hunowi i Mongołowi odbiło i Turcy musieli uciekać na zachód. Turek z całej rodziny zaszedł najdalej na zachód i został Imperium. Ale wracajmy do akcji. Turek pogalopował i w ostatnim momencie złapał Węgierkę zanim miała bliskie spotkanie z kamienistą ziemią. Chwycił ją mocno i szybko wrócił na normalną pozycję do siodła, by samemu z niego nie spaść. Przytulił ją do siebie by mu nie zleciała i sam zatrzymał konia. Odwrócił się i popatrzył gdzie jest instruktor. Na szczęście był dość blisko, a potem popatrzył wzrokiem na dookoła szukając klaczy
- Gdzie ona zwiała? Bardzo dziwnego konia dostałaś Elko - uśmiechnął się do niej i pogłaskał ją po włosach nadal ją tuląc do siebie. Jak coś ją trzyma tylko dlatego, by mu nie spadła! Tak tylko dlatego!
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Nie Kwi 05, 2015 6:49 pm

Zaalarmowana nagłym zrywem konia Erzsebet zacisnęła mocniej kolana i przycisnęła pięty do boków klaczy. Nie spodziewała się czegoś takiego skoro jeszcze nie tak dawno ta zachowywała się bardziej leniwie niż wierzchowiec Turka.
Niemalże zrzucona z grzbietu desperacko starał się utrzymać w siodle i trzymając się grzywy nie zsunąć razem z nim. Nie wytrzymała długo bo w momencie kiedy już straciła nadzieję, że jej się uda została porwana przez Sadika. Nigdy wcześniej nie poczuła do niego takiej sympatii jak wtedy ani takiej wdzięczności za cokolwiek. Uratował ją. To się liczyło. Już w ramionach mężczyzny, a później siedząc przed nim trzęsła się ze strachu. Później zesztywniała w szoku i na początku nawet mu nie odpowiedziała.
- Ja.... ja sama ją wybrałam, ale stajenni zapewniali, że to spokojna klacz. - Wzdrygnęła się na samą myśl co mogłoby się stać gdyby koń zrobił jej taką samą niespodziankę podczas samotnej przejażdżki. Niezbyt przyjemne perspektywa straconego dnia i zapewne zdrowia. Ponowna wizyta w szpitalu jakoś jej nie pociągała mimo obecności Francji w budynku.
Minęła długa chwila zanim zorientowała się, że Adnan wciąż ją trzyma blisko siebie i głaszcze. Z początku wraz z odruchem chciała mu się wyrwać i zeskoczyć z konia by odejść, ale ostatecznie nie ufała swoim nogom po takiej przygodzie, została więc na swoim miejscu. - Ekhem. - Odchrząknęła czerwieniąc się i mając nadzieję, że on sam zorientuje się o co chodzi. Nie śmiała nawet sądzić, że trzyma ją po coś innego niż uspokojenie.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Nie Kwi 05, 2015 7:13 pm

Tulił ją ciągle
- Właśnie sam się zdziwiłem gdy zobaczyłem co ta klacz wyprawiała. Można powiedzieć, że wychowałem się wraz z końmi. Moja rodzina i Hunowie władaliśmy pobliskimi ziemiami, które były trudne do życia i na każdego członka rodziny przypadał jeden koń. Stare dzieje... Bardzo stare. Ale nigdy nie widziałem, by nagle tak bez powodu koń się zachowywał. Na drodze nie było żadnego niebezpieczeństwa to tym bardziej. Coś dziwnego się stało. Tym bardziej jak mówisz, że cię zapewniali, że to spokojna klacz - głaskał jej włosy zastanawiając się co się mogło stać. Usłyszał nagle jej odchrząknięcie
- Już się uspokoiłaś? - uśmiechnął się by ją jakoś pokrzepić i przestał głaskać ale nadal tuli - Coś widzę, że spędzimy tą wycieczkę razem na moim koniku - pogłaskał konia i podjechał do instruktora
- To co teraz?
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics