Turcja x Węgry~

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Turcja x Węgry~

Pisanie by Kuromeus on Pon Kwi 06, 2015 5:16 am

Zaiste, koń Węgierki uciekł gdzieś wsiną dal, ale jest pewien problem- wasz instruktor też przepadł. Dziwne, dalibyście głowę, że przed chwilą go widzieliście? A może to było przed tym jak koń Eli uciekł? Niemniej, jego brak, ale ślad jakiś po nim został- na mokrej ziemi zostały świeże ślady podków konia i... łapy. Za duże na psa.

We are the Warriors that built this town from dust
Kuromeus
Żul z Cheshire

Male Liczba postów : 57

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Pon Kwi 06, 2015 3:41 pm

Kolejny raz poczuła odruch by od niego uciec, ale została na swoim miejscu i starała się patrzeć w ziemię, a nie na Turka. Zdecydowanie nie podobało jej się to w jakiej sytuacji się akurat znaleźli.
- Czasami stwierdzam, że nie tylko ludziom może odbijać. Zwierzętom także. - Klacz wykorzystała chwilę i odzyskała wolność, no przynajmniej na jakiś czas. - Wujek Hun dobrze władał swoimi ziemiami i był świetnym zastępczym rodzicem. - Mruknęła w kolejnej odpowiedzi, ale tym razem nawet się uśmiechnęła. 
- Tak. Już wszystko w porządku. - Stwierdzenie Turka o wspólnej podróży na jednym wierzchowcu wywołało jej wewnętrzny sprzeciw, którego jednak nie zdążyła zgłosić instruktorowi bo ten.... zniknął? Tego się na pewno oboje nie spodziewali. 
Dostrzegając ślady na ziemi wyrwała się z jego objęć i zeskoczyła na ziemię by przyjrzeć im się z bliska. Były jakieś dziwne, jedne na pewno należące do konia, ale drugie? Nie mogła stwierdzić jakie zwierzę jego zostawiło. Oblał ją zimny dreszcz niepokoju i czym prędzej podeszła do swojego towarzysza. 
- Podaj mi rękę i znikajmy stąd. Nie wiem gdzie zniknął instruktor, ale trzeba by go odnaleźć. 

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Wto Kwi 07, 2015 12:33 pm

Kiwnął głową
- Hun był fajny. Nauczył mnie wiele ciekawych rzeczy - spojrzał by już zagadać ponownie do instruktora, bo nie usłyszał odpowiedzi a on... zniknął
- He...?! Gdzie jest ten instruktor?! Przed chwilką tu był nie?! - spojrzał na Węgierkę by potwierdzić swoje przypuszczenia. Patrzył z góry na nią i zszedł z konia i ukucnął przy niej
- Nie kojarzę tych łap. Za małe na psa, a wilka tez to nie są. Lepiej poszukać tego instruktora - podał rękę Węgierce i trzymając konia w drugiej ręce poszedł wraz z Węgierką po śladach
Turcja

Birthday : 29/10/1923
Male Liczba postów : 18

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Wto Kwi 07, 2015 1:20 pm

Kolejna zaskakująca rzecz. Nie sądziła, że on w ogóle zejdzie z konia kiedy to sprawdzała, a teraz miała wyjątkowo krępującą sytuację bo w sumie sama o to poprosiła by podał jej swoją dłoń, mimo to próbowała jednak naprostować to co się stało.
- Sadik, chciałam żebyś mi pomógł wsiąść na konia. Nie sądzę by trzymanie się za ręce było nam potrzebne podczas śledztwa. - Usilnie stara się zachować twarz oraz resztki wrogości wobec Turka, ale to nie takie proste jak jej się z początku wydawało. - No chyba, że się czegoś boisz. 

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Pią Kwi 10, 2015 9:48 pm

- Oczywiście, że się niczego nie boję. Co to w ogóle miało znaczyć to pytanie! - Turek się roześmiał
Wszedł na swojego konia i wziął ją na konia, by usiadła przed nim. Oj już mu się to spodobało to siedzenie i powoli ruszył na przód podążając za śladami
- Myślisz... Co to może być za zwierzę?
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Wto Kwi 14, 2015 6:21 pm

Jej z kolei nie odpowiadała zarówno pozycja w jakiej się znajdowali, towarzystwo jakie miała, ani fakt, że niemal zaliczyła upadek, który skończyłby się tragicznie. Na domiar wszystkiego co złe zniknął jej koń, a później przewodnik. Kręcąc głową nad swoim losem miała ochotę się roześmiać. Cóż za ironia, że znów w jakiś sposób jest od niego zależna.
- Nie wyglądało to na ślady psa czy chociażby konia. To coś większego. Mam wrażenie, że to... niedźwiedź. - Wzdrygnęła się na samą myśl. Nie mieli przy sobie żadnej broni by walczyć z tak niebezpiecznym i silnym zwierzęciem. - Nie wiem co teraz zrobimy. 

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Wto Kwi 14, 2015 6:52 pm

Tak... Pozycja najlepsza nie była. Brak szabli bardzo mu ciążył, a na dodatek nie wiedział czy niedługo jego koń sam nie zwariuje, jak wcześniej wierzchowiec Węgier
- Nie mamy broni, a to źle. Możemy iść za śladami, by odnaleźć kryjówkę ów zwierza i wrócić tutaj już uzbrojonym. Jeśli będziemy blisko kryjówki niedźwiedzia czy jego samego to koń zacznie się niespokojnie zachowywać i będziemy wiedzieć, że trzeba już zwiewać. A jak wpadniemy... To lepiej, by to nie był ludojad - rzekł spokojnie analizując
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Wto Kwi 14, 2015 7:04 pm

Brak patelni to był dopiero ból. Patelni i karabinu. Zresztą węgierka już nawet zdążyła polubić klacz mimo, że ta zwyczajnie uciekła niemalże robiąc jej krzywdę.
- Źle to mało powiedziane. Jesteśmy w tragicznej sytuacji, w miejscu którego nie znamy i z przeciwnikiem, który może nas zmiażdżyć i zjeść. - Znów się wzdryga, ale stara się zachować względny spokój. - Chciałabym móc powiedzieć, że to twoja wina. Poczułabym się choć trochę lepiej. - Dodała po chwili.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Wto Kwi 14, 2015 7:57 pm

Westchnął bardzo ciężko
- Czy zrzucanie zawsze na mnie winy to ulubiona rozrywka każdego? Potem te zrzucanie winy na mnie, boli mocno. Czy musicie tak robić? - zapytał się smutno
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Kwi 16, 2015 10:07 am

- Przestań Sadik. Nie zawsze byłeś bez winy. - Parsknęła gniewnie, kolejny raz poruszyła się jakby miała zsiąść i dalej iść na piechotę. - Każdy z nas zrobił kiedyś coś za co ktoś inny go nienawidzi. Kto pierwszy bez winy niech rzuci kamieniem.... 

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Czw Kwi 16, 2015 12:51 pm

Westchnął
- Nie mówię o sytuacjach kiedy naprawdę byłem winny. Mówię o tych gdzie jestem niewinny bo tego nie zrobiłem, albo nawet zostają na mnie zrzucone winy gdy na przykład w danym miejscu mnie nie było. Grek przecież zawsze zrzuca na mnie winę za wszystkie jego niepowodzenia, nawet gdy nie byłem blisko niego
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Kwi 16, 2015 2:21 pm

- Dlaczego więc masz pretensje do mnie? Powiedz to Herkulesowi, a nie mnie. - Ucięła krótko rozmowę na ten temat bo przez chwilę nawet poczuła się winna. Na szczęście była to ledwie chwilka. - Skup się lepiej na drodze i poszukiwaniach.

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Turcja on Czw Kwi 16, 2015 2:27 pm

- Ale ty też lubisz tak gadać - rzekł krótko i popatrzył przed siebie - Skupiam się. Przecież koń jeszcze nie reaguje więc tego zwierza nie ma, więc jesteśmy na razie bezpieczni
Turcja

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Czw Kwi 16, 2015 2:30 pm

- Do listy rzeczy, których musisz pilnować dodaj konstrukcję zdań. Jest okropna. - Wytknęła mu odruchowo. Zdecydowanie nie zamierzała już wrócić do bycia miłą bo sytuacja wywierała na niej zbytnią presję. - Będę mówiła co mi się podoba, dobrze wiesz że cię nie lubię. Mogę też zsiąść i wrócić piechotą jeśli ci coś nie pasuje. 

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Dublin on Czw Kwi 23, 2015 8:48 am

Widzę, że miłośću kwitnie więc czas na moją interwencje. Jedziecie spokojnie dalej, gdy nagle ślad sie urywa. C9ż możecie szukac po omacku instruktora albo wrocić do domu i powiadomić odpowiednie służby. Niestety z tą druga opcją bedzie gorzej bo gdy sie odwrocicie możecie poczuć dezorientacje. Żadne z was nie ma zielonego pojęcia w która strone zawrócić do miasteczka.
Dublin

Male Liczba postów : 5

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics