Ogłoszenie parafialne!

Go down

Ogłoszenie parafialne!

Pisanie by Demon Kruka on Pią Sie 01, 2014 9:22 am

Drodzy userzy! 
Wasze kochane i przez wszystkich uwielbiane administratorstwo ma do Was wielka prośbę. 
Otóż nasza Wielka Trójca jest naprawdę wyrozumiała. Potrafimy dużo wybaczyć, na niektóre rzeczy przymknąć oko, ale my także jesteśmy ludźmi i pewne sprawy nas męczą. Serio, mimo wszystko praca admina nie jest sielanką, jaką się zdaje. 
Ale wracając. Nasza Wielka Trójka ma dość pewnej sprawy, a dokładniej mówiąc - obrażania się za byle co. Ciągnie się to już od dłuższego czasu i zaczęło się udzielać także innym użytkownikom. 
Kochani, forum jest dla Was. Jest też po to, by rozwijać swoje umiejętności pisarskie, więc nie obrażajcie się, gdy ktoś wypomina Wam jakieś błędy. W końcu nie robi tego złośliwe, a chce Wam tylko pomóc. 
Jeśli Was ktoś spyta o coś w sprawie waszej postaci lub wyrazi swoje zdanie sprzeczne z Waszym, nie strójcie fochów, tylko przemyślcie, co powiedział. Ów osoba nie chce się czepiać, a jedynie zwrócić uwagę na fakt, który prawdopodobnie Wam umknął.
Co do cb. Nie jest ono do wyłącznego pisania z jednym userem. Takie coś można sobie odgrywać na gg lub innych tego typu komunikatorach. Więc teksty "wchodzę tu tylko dla x/ja czekam na x, nie zwracajcie na mnie uwagi" nie są mile widziane.
I, zaklinam was, przestańcie się kłócić z adminami o ich rolę na forum. Mnie, Rysia, to już osobiście męczy... Ostrzegam więc - za wznoszenie na cb niepotrzebnych kłótni, będą bany. 
Żeby nie było, ostrzeżenie zostało dane. Jeśli ktoś nie zmieni swojego postępowania, będzie za to karany.
avatar
Demon Kruka
Wielki Imperator, Władca Wszechrzeczy, Wielki i Wspaniały Raven

Skąd : Prosto z Piekła (z Millhaven)
Male Liczba postów : 43

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach