Event: Wal w te tynki!

Go down

Event: Wal w te tynki!

Pisanie by Kuromeus on Czw Lut 12, 2015 3:18 pm

Nie ma to jak dawanie eventu dwa dni przed dniem jego rozpoczęcia :’3 Niemniej! Zbliżają się walentynki! I w to święto zakochanych (i umysłowo chorych, ale w sumie pasuje jedno do drugiego) zostanie stworzona możliwość byście się mogli przespać ze swoim najbardziej znienawidzonym wrogiem~ Znaczy… To jeden z plusów tego eventu ekhe.
Wszystko zaczyna się właśnie czternastego lutego, kiedy jak tylko się obudzicie znajdujecie na widoku małe ozdobne serduszko z papieru. Jedno jest pewne- nie wy je tam zostawiliście. Najwyraźniej prezent, jednak nie dla was. Obok leży liścik: ”Wręcz ją wybranej przez siebie osobie, lecz uważaj. Naprawdę nieprzejednana nienawiść występuje tylko w miłości, gdyż jest jej lustrzanym odzwierciedleniem.”. Z takimi proroczymi słowami zostajecie i możecie z serduszkiem zrobić co chcecie. Wręczyć komuś, wyrzucić, zostawić. Jednak… Konsekwencje was nie ominął!
 
Instrukcja obsługi dla Usera:
1.       Znajdź serduszko.
2.       Daj je komu chcesz.
3.       Ciesz się z nienawiści ukochanej osoby, lub miłości znienawidzonego wroga.
 
 
Tak, jest pewna rzecz, o której wasze postacie nie mają pojęcia. Każda magia ma swoją cenę. A wy i tak, jako zapomniani macie ciężko w życiu, wiec nikt wam sprawy nie ułatwi! Dostając serduszko zostaliście spisani na żartownisia. Serduszka bowiem są zaczarowane. Jeśli osoba, której wręczycie serduszko was nienawidzi, szanuje, toleruje czy tylko znosi to nagle zmieni się w waszego wielkiego fana. Na głos będzie ukazywała „swoje” uczucia niczym szalony zakochany. Jednak… Jeśli dana osoba was szczerze kocha lub bardzo lubi, nawet skrycie, zamienicie jej miłość w „szczerą” nienawiść. A co jeśli nie dacie komuś serduszka? Cóż, tutaj sytuacja jest ta sama, ale zmienia całe wasze nastawienie. Każda osoba, której nie lubicie, tylko szanujecie lub tolerujecie zmieni się w wasz obiekt zainteresowań miłosnych, zaś obecni przyjaciele i miłości zamienią się w najgorszych wrogów.
Wydawać by się mogło, że to zwykła zabawa, ale gdy zrozumiecie sens słów liściku odkryjecie, że pod maską nienawiści kryje się miłość, dopiero będziecie zszokowani~

Dodatkowe:
*serduszka dostaje każdy. Personifikacja, demony czy wiedźmy.
*nie każdy może być obecny 14 lutego, dlatego nie ma nic złego w przenoszeniu fabuł w czasie.
*czas trwania eventu jest ograniczony do dwóch dni. Serduszko musicie dać w Walentynki inaczej przez kolejne 24h będziecie odnosili skutki nie oddania.

_________________
Here we are, don't turn away now
We are the Warriors that built this town
Here we are, don't turn away now
We are the Warriors that built this town from dust
avatar
Kuromeus
Żul z Cheshire

Skąd : Z popiołu
Male Liczba postów : 57

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach